Tapk Ekologija.lt bendruomenės nariu - Registruokis

Darnus gyvenimas - tikroji ekologija. Šiuolaikinės „ekologijos“ klystkeliai

Autorius: OZONAS
Data: 2012.11.14 00:00

Reitingas:
827/0

Nagrinėjamos temos:
1. Visos aplinkos apsaugos ir švarinimo priemonės iš anksto pasmerktos nesėkmei. Šiukšlių rūšiavimas, energijos taupymas, ekogyvenvietės, ekologiškas žemės ūkis, saugomos teritorijos, gyvų organizmų rūšys ir pan.- tik būdas atitraukti dėmesį nuo tikrosios ekologijos.
2. Esminis tikrosios ekologijos dėsnis, veikiantis visada ir visur, nepriklausomai nuo sąlygų. Kodėl šis dėsnis dažniausiai veikia prieš mus? Kokią aplinką žmogus saugo bet kokia kaina?
3. Jokie žmogaus ar žmonių grupės veiksmai iš principo negali būti antiekologiški, nes yra sąlygojami gamtos dėsnių- įgimtų, iš tolimų protėvių paveldėtų ir per ilgą laiką pasiteisinusių programų. Kodėl rezultate mes tampame savo pačių priešais?
4. Nekenkti aplinkai, reiškia- neišlikti. Gamta sunaikina ir žalingus, ir nežalingus jai organizmus, palieka ir palaiko tik NAUDINGUS.
5. Ar įmanomas darnus sugyvenimas su aplinka? Taip, ne tik įmanomas, bet realiai egzistuoja. Pagrindinis darnaus gyvenimo principas: rūpintis TIK savo asmeniniu išgyvenimu. Tik toks principas yra visada naudingas tiek gamtai, tiek mums patiems.

Paskaitos vaizdo įrašas:
http://www.sarmatas.lt/11/saulius-jasionis-apie-tikraja-ekologija-video/

Norėdami rašyti komentarus prisijunkite prie Ekologija.lt bendruomenės Prisujunk su Facebook  
© ekologija.lt, 2012. Visos teisės saugomos. Atsiliepimai, komentarai ir pagalba - pagalba@ekologija.lt