Tapk Ekologija.lt bendruomenės nariu - Registruokis

Idėjų konkursas „Eko dizaineris“

Vartotojiškas vakarų pasaulis skęsta ir dusina pats save daiktų jūroje. Dauguma tų daiktų nespėja susidėvėti nei morališkai, nei fiziškai, bet vis tiek yra „nurašomi“ į atliekas, o, kaip žinia, dauguma atliekų yra tinkamos antriniam panaudojimui. Kviečiame visus išradingus ir kūrybingus žmones dalyvauti idėjų konkurse „Ekodizaineris“ ir kurti drabužius arba interjero detales, kurios būtų perdirbtos, perdarytos iš senų, nenaudojamų, sugedusių, nereikalingų daiktų arba tiesiog rasti seniems daiktams naują panaudojimo paskirtį, net neperdarant jų.

Pagrindiniai konkurso reikalavimai kuriamiems daiktams, drabužiams: praktinis pritaikymas; kūrybiškumas ir estetika; nepirkite jokių daiktų, išskyrus tokias priemones kaip klijai, siūlai, ir pan. Pasiklauskite draugų pažįstamų, gal jie turi jums reikalingą, bet nenaudojamą daiktą, priemonių, aksesuarų ir kt. Vieną darbą gali pateikti ne daugiau nei 2 asmenys.

Registruokitės www.geroszinios.lt ir talpinkite nuotraukas su savo darbeliais, pasiūlymais bei trumpai aprašykite, kaip, ką ir iš ko darėte. Fotografijas konkursui kiekvienas dalyvis gali kelti pats, prieš tai tapęs portalo „Geros žinios“ registruotu nariu.

Darbus konkursui teikti galite nuo sausio 25 d. iki kovo 16 d., o balsuoti už labiausiai patikusisu darbus - iki kovo 23 d. Kovo 26 d. bus skelbiami pirmų trijų vietų laimėtojai, kurie gaus kvapnias, natūralias ir praktiškas „Kvapų namų“ ir „Bioteka“ dovanas. Pirmos vietos laimėtojas taip pat bus kviečiamas apsilankyti stilingame kirpimo salone „My Studio“. Konkursą organizuoja VšĮ „Kultūros idėjų institutas“.


Turite klausimų? Kreipkitės: konkursai@ozonas.lt

 

 

© ekologija.lt, 2012. Visos teisės saugomos. Atsiliepimai, komentarai ir pagalba - pagalba@ekologija.lt